İletişim

  This form uses Akismet to reduce spam. Learn how your data is processed.

  Sinem Varna - Hayal Gücü Merkezi

  Sinem Varna

  Starbuck's CEO
  • Yönetim Kurulu Üyesi

  Hayal Gücü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sinem Varna, 6 yılı aşkın bir süredir sosyal girişimcilik, girişimcilik ve öğrenme metodları üzerine çalışmalarını sürdürüyor.
  Aktif olarak koordinasyon, ekip liderliği ve sosyal çalışmaların yürütücülüğünü yapan Sinem, Hayal Gücü Derneği içerisinde 50den fazla atölyenin uygulayıcısı ve düzenleyicisi oldu.

  Bu süre zarfında aynı zamanda Alesta Tech, Sosyal Etki Ağı ve Piksel Yeni Medya gibi girişim ve programlarda sosyal medya yöneticiliği görevini yürüttü. Yaptığı çalışmalar aracılığıyla pekçok kurum ve markayla işbirliği yaptı.

  Kasım 2022 yılında kurmuş olduğu Kadın Çalışmaları Birimini aktif olarak devam ettirmektedir. Ağırlıklı olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Beşiktaş Belediyesi ile işbirliği tasarlamaktadır. Bu işbirlikleri kapsamında 14-18 yaş ve 65+ yaş kadınlarla birebir çalışmalar sürdürmektedir. Aynı zamanda Hayal Gücü Derneği içerisinde yapılan kadın ve kız çocuklarını güçlendirmeye yönelik çalışmalara liderlik etmektedir.

  Akrandan akrana öğrenme ve paydaşlık, merak ve beceri temelli topluluklar oluşturma, kadın emeği ve girişimciliği, kız çocuklarında özsaygı, iletişim ve rehberlik gibi konularda sosyal destek çalışmalarda yer almaya devam ediyor.