İletişim

  This form uses Akismet to reduce spam. Learn how your data is processed.

  Hüseyin Sayın

  Hüseyin Sayın

  Maxii's Manager
  • İcra Kurulu Başkanı

  Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünde tamamlayan Hüseyin Sayın, yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi’nde Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine yapmıştır.

  İş hayatına İnci GS Yuasa başlayan Sayın burada farklı kademelerde görevlerde bulunmuş ve şirket markalarının ‘Global Marka Stratejilerinin’ oluşturulması ve yürütülmesinde görevler almıştır. Aynı dönemde İnci Holding ve grup şirketlerinin pazarlama çalışmaların temellendirilmesi ve yürütülmesinde de bulunmuştur.

  Daha sonra Nissan’da görev almaya başlayan Sayın, markanın Türkiye, Bağımsız Devletler Toplulukları ve Kuzey Afrika operasyonlarının Pazarlama İletişim Yöneticisi olarak görev yapmıştır. Profesyonel iş hayatına Klein Entertainment’ta Pazarlama ve Dijital Deneyim Müdürü olarak devam etmekle birlikte PCME’de de Kıdemli Stratejik Pazarlama Müdürü olarak da görev almaktadır.

  Uzun bir dönem Türkiye Bilardo Federasyonu Basın Kurulu Üyesi olarak görev yapan Sayın’ın, yönettiği ve liderlik ettiği çalışmalar ile 9 uluslararası, 2 ulusal ve 3 kurum ödülüne layık görülmüştür.

  İstanbul Aydın Üniversitesi’nde pazarlama ve iletişim üzerine dersler de veren Sayın, Management Centre Türkiye’nin akredite eğitmenleri arasında yer almaktadır. FMCG, otomotiv yan sanayi, kimya ve eğitim alanında birçok farklı şirkete pazarlama ve iletişim üzerine danışmanlık vermeye de devam etmektedir.

  Farklı platformlarda konuşmacı olarak da yer alan Hüseyin Sayın’ın “İletişim Şah Mat” ve “Hayat Senin, Kuralları Sen Koy” isimli iki kitabı bulunmaktadır. 15 yılı geçkin süredir blog yazmaya devam etmektedir. Aynı zamanda lisanslı CMAS su altı dalışçısı, yelken ve bilardo sporcusudur.